Witamy na stronie firmy OMNIDRUK, poświęconej wyłącznie podkładkom pod piwo.

Wykonujemy podkładki pod piwo, tzw. "wafle", w bardzo szerokim zakresie formatów, kształtów, kolorów i materiałów, jak również nakładu - od 1000 do kilku milionów sztuk.
W zależności od nakładu i wzoru, podstawki drukowane są offsetowo, sitordukiem, bądź też typograficznie (w przypadku niskich nakładów i gdy wzór nie jest zdjęciowy).

Jeśli chodzi o materiały to najczęściej wykorzystuje się specjalistyczną tekturę (przy wchłonięciu płynu do 300% masy podkładki, zachowuje kształt i sztywność)
o grubości 1.00mm, 1.45mm, 1.60 mm (standard europejski), ale możliwe są również znacznie większe grubości - do 3.00 mm (jeśli podkładka ma być bardzo wytrzymała - wg standardow USA). Podkładki tekturowe nadają się również do wykorzystania jako podstawki nie tylko pod szklanki z piwem, ale również z innymi napojami, jak również jako dużego formatu kolorowe podkładki dla gastronomii.

Nasza oferta podkładek jest również poszerzona o podkładki specjalnego zastosowania, które oprócz ich zwykłej roli, mogą służyć jako drobne gry, kupony konkursowe (również jako zdrapki!), niewielkie układanki (również trójwymiarowe). Jeśli klientowi zależy na bardzo eleganckim wyglądzie podkładki, może być ona wzbogacona wgrzewanymi foliami metalicznymi lub holograficznymi. Możliwe jest również drukowanie farbami fluorescencyjnymi dla bardzo efektownego wyglądu podkładki w świetle ultrafioletowym.

Wykonujemy również specjalne serwetki, które zazwyczaj używa się do kawy czy herbaty, pod filiżanki, jak i do piwa, zakładane na nóżkę pucharu.